Скління балконів і лоджій

Грамотне скління балконів і лоджій - це гарантія тепла в будинку. Балкон - це частина вашої квартири і повноцінне продовження житлового простору!

При склінні балкона або лоджії необхідно максимально точно визначитися з основними вимогами до функціональності, а так само внутрішнього та зовнішнього дизайну майбутнього балкона. Якщо балкон або лоджія стане продовженням кімнати, необхідні теплі пластикові вікна. Якщо на балконі або лоджії будуть зберігатися речі, і ціна є визначальним фактором, можна встановити холодне пластикове або алюмінієве скління.

Тепле скління

+22°СВсередені
-10°СЗовні

Тепле скління - ідеальне рішення для балкона або лоджії. Воно передбачає монтаж багатокамерних профільних систем із пластику з енергозберігаючими склопакетами.

Холодне скління

+5°СВсередені
-10°С Зовні

Холодне скління - найбільш економічне скління балкона. Передбачає трикамерний профіль з однокамерним склопакетом або розсувний алюмінієвий профіль.

Конструкції на балкони и лоджії оснащаються поворотно-відкидними або розсувними механізмами

Поворотно і поворотно-відкидне

Самий популярний варіант - стулка відкривається в горизонтальній і вертикальній площині. Стулка відкривається як повністю, так і на мікропровітрювання.

Розсувне відкривання

Стулка переміщається в сторону паралельно інший. Головною перевагою є економія житлового простору. Відмінний варіант для скління лоджії і балкона.

Вартість скління балконів стандартних розмірів

Лоджія

 
Тепле скління від 8550,00 грн.
Холодне скління від 7130,00 грн.

Г-подібний балкон

 
Тепле скління від 10940,00 грн.
Холодне скління від 9120,00 грн.

П-подібний балкон

 
Тепле скління від 13420,00 грн.
Холодне скління від 11120,00 грн.

 

Скільки коштує скління балкона або лоджії в Києві та Київській області? Вартість скління балконів і лоджій залежить від багатьох компонентів, зорієнтуватися з якими допоможуть наші менеджери. На ціну впливає:

  • форма і розміри конструкції
  • профільна система
  • вид склопакета
  • кількість стулок
  • складність проведення робіт

 

Підсумкова вартість скління залежить від розміру і типу балкона, а також від обраного варіанту:

Преміум

Тепле скління пластиковими профілями з енергозберігаючими склопакетами. Для тих, хто хоче зробити балкон житловим.

Ціна: від 16 900 грн.

Практичний

Напівтепле скління з пластикового профілю. Підтримка позитивної температури взимку - відмінний баланс ціни і якості!

Ціна: від 13 000 грн.

Економ

Холодне скління пластиковим або алюмінієвим розсувним профілем. Дешево і ефективно для захисту від опадів і пилу.

Ціна: від 10 000 грн.

У вартість скління входить замір, виготовлення віконних конструкцій, комплектуючі та аксесуари (підвіконня, відливи, козирки), підготовчі та демонтажні роботи, установка, гарантійне обслуговування.

Скління балконів и лоджій

Популярні питання клієнтів

Терміни виготовлення пластикових вікон на балкон?

Термін виготовлення стандартних конструкцій становить 5 днів. Нестандартних конструкцій до 10 днів. На виготовлення ламінованих конструкцій потрібно від 12 до 20 днів.

Чим відрізняється холодне і тепле скління балконів або лоджій?

Тепле скління передбачає використання багатокамерних пластикових профілів, з використанням двокамерних енергозберігаючих склопакетів. Тепле скління збільшує вагу балкону або лоджії в два-три рази, тому при склінні теплих балконів при потребі необхідно додатково зміцнювати парапет за допомогою металевого каркаса. Тепле скління може служити робочим кабінетом, дитячою кімнатою або частиною вітальні.

Холодне скління передбачає трикамерний профіль з однокамерним склопакетом або розсувний алюмінієвий профіль. При холодному склінні балконний простір використовують для зберігання речей. Ціна пластикового скління теплих балконів або лоджій на 20% перевищує номінальну вартість холодного варіанту.

Вікна квартири виходят на галасливу вулицю – яке скління краще застосувати?

Максимальні звукоізоляційні характеристики мають шумозахисні склопакети. На підвищення звукоізоляції впливає вибір склопакету з використанням інертних газів. Застосуванням більш товстих склопакетів. Використанням склопакетів з різною дистанцією між склом. Застосування скла різної товщини, в тому числі триплексу. Обклеювання шумозахисними плівками.

На балконі або лоджії з шумозахисними склопакетами зручно створювати місце для роботи або відпочинку. Вікна надійно заглушають навіть звук жвавої автотраси, крики дітей на ігрових майданчиках, шум проїжджаючих поїздів. Обов'язково вкажіть в побажаннях установку склопакетів з функцією високої шумоізоляції.

Від чого залежить ціна на скління балконів під ключ?

Вартість скління балкона або лоджії залежить від наступних параметрів:

  • від вибору холодного або теплого скління
  • від обраного профілю, склопакету, фурнітури
  • від складності і обсягу робіт

На вартість впливає стан балкону або лоджії - скління старих балконів і лоджій обійдеться замовнику дорожче ніж установка в новобудові, що пов'язано з необхідністю посилення несучої конструкції щоб уникнути обвалення парапету.

Який порядок оплати?

Передоплата прописана в договорі, на обробку і утеплення - 40% від кошторису, на скління передоплата 50% від вартості з монтажем. Частину, що залишилася оплачуєте після прийняття всіх робіт.

Чи можу я провести заміри самостійно?

При вимірі віконного отвору необхідно враховувати безліч нюансів: необхідність подальшої обробки після скління стандартних балкону або  лоджії, викривлення отвору, яке присутнє практично у всіх багатоквартирних будинках і т.д. Для попереднього розрахунку вартості балкона ви можете самостійно зняти розміри отвору. Для укладення договору на виготовлення конструкцій необхідно скористатися послугами професіонала.

 

Компанія «САВ строй» пропонує надійне доступне за ціною скління балконів і лоджій у Києві та Київській області. Грамотні фахівці, з великим багажем знань і величезним бажанням перетворювати світ, саме таким людям можна довірити скління балкона або лоджії і бути впевненим в якості робіт - все буде на вищому рівні!

Замовити комплекс будівельно-оздоблювальних робіт з благоустрою балкона, пов'язаних з склінням, утепленням, внутрішнім та зовнішнім оздобленням. Підібрати оптимальний варіант з точки зору ціни, мінімізації втрат тепла, захисту від шуму вам допоможуть співробітники нашої компанії. Замовити і купити скління балкона або лоджії недорого з установкою та доставкою по Києву та Київській області. Дізнатися ціни на балкони і лоджії під ключ, отримати предметну консультацію ви можете прямо зараз. Заповніть форму на сайті, зв'яжіться з нашими представниками по телефону або замовляйте зворотний дзвінок.

Викликати замірника
Отримати знижку
Замовити дзвінок

Ваша форма відправлена!

Спасибі за ваш запит. Ми обов'язково зв'яжемося з вами.