консультант

Розрахуємо вікна за 5 хвилин

REHAU EURO 60

REHAU EURO 60 - це класична профільна система з конструктивною глибиною 60 мм, що дозволяє втілити різноманітні віконні рішення, головними характеристиками яких є якість і економічність.

Завдяки гладкій поверхні та елегантним скосам 15˚, вікна з профільної системи REHAU EURO 60 прикрасять будь-яке житло. Два контури ущільнення затримують повітряний потік, запобігають потраплянню пилу і вологи ззовні, а також створюють в приміщенні комфортний мікроклімат.

Технічні характеристики REHAU EURO 60:

 • Конструктивна глубина: 60 мм
 • Кількість камер: 3 камери
 • Коефіцієнт опору теплопередачі: 0, 65 м2К / Вт
 • Звукоізоляція: 41 ДБ
 • Зламобезпека: до 2 класу (ENV 1627)
 • Повітропроникність: клас 4 (EN 12207)
 • Водопроникність: до класу 9A (EN 12208)
 • Ущільнювач: чорний, сірий
 • Максимальна товщина склопакета до 32 мм

Профільна система REHAU EURO 60 є найбільш популярним профілем на території східної Європи. Саме з цієї причини, концерн REHAU виробляє дану систему на заводі REHAU в місті Шрем (Польща).

 

Замовити і купити якісні, надійні і довговічні металопластикові вікна, двері, балкони, лоджії, французьке скління, балкони під ключ, офісні перегородки, розсувні системи, різноманітність комплектуючих і аксесуарів. Дізнатися ціни на пластикові вікна, отримати предметну консультацію ви можете прямо зараз. Заповніть форму на сайті, зв'яжіться з нашими представниками по телефону або замовляйте зворотний дзвінок.

ЯК ВІДРІЗНИТИ ОРИГІНАЛЬНИЙ ПРОФИЛЬ REHAU?

Якість завжди користується попитом. При виборі віконних систем покупець орієнтується на відомі і перевірені бренди. Німеччина є найбільшим світовим експортером вікон. Німецькі профільні системи Rehau підробляються частіше за інших. Щоб бути впевненим у якості та довговічності ваших вікон, дуже важливо вміти відрізнити оригінальний продукт від підробленого.

 1. На торці стулок пластикового вікна нанесено лазерне маркування віконного профілю. З початку 2015 року всі профільні системи мають просто напис REHAU без уточнення типу системи.

 2. На рамах профілю пластикових вікон REHAU, нанесений індивідуальний серійний номер, що дозволяє перевірити справжність придбаного товару. На підроблених профільних системах подібного маркування немає.

Для перевірки достатньо зателефонувати в представництво фірми REHAU в Україні. Назвавши серійний номер, ви визначите справжність профілю, дізнаєтеся, ким і коли він був завезений в Україну.

Заводи концерну REHAU розташовані в Німеччині, Польщі та Росії. Профіль REHAU не виробляється на території України. Російська продукція призначена виключно для задоволення внутрішнього ринку і жодним чином не може офіційно з'явитися на нашій території.

Будьте обережні і уважні!

 

 

Викликати замірника
Отримати знижку
Замовити дзвінок

Ваша форма відправлена!

Спасибі за ваш запит. Ми обов'язково зв'яжемося з вами.