ДВЕРІ НОВОГО ПОКОЛІННЯ!

Розсувні двері – стильне рішення для вашого будинку. 

Розсувні двері - теплі, міцні, довговічні, вони прекрасно вписуються в інтер'єр. Ідеальний варіант для тих, хто цінує простір навколо себе і хто любить нестандартні рішення.

Завдяки розсувним конструкціям, заміський будинок приймає елегантний європейський вигляд, що підкорює своєю красою й індивідуальністю, саме тому ці системи так люблять використовувати в своїй роботі дизайнери інтер'єрів по всьому світу.

Розсувні портали ідеально підходять для панорамного скління і дозволяють раціонально використовувати корисну площу приміщення. Вони є кращим рішенням для балконів і лоджій, де важливо використовувати весь вільний простір. Вони незамінні в склінні зимових садів, басейнів, терас, відкритих майданчиків кафе чи ресторану. Розсувні двері використовують в якості вхідних або міжкімнатних дверей. Вони відмінно виглядають в офісах, в магазинах, іншими словами сфера використання дуже широка і оцінена по достоїнству!

РОЗСУВНІ ДВЕРІ (ПОРТАЛИ)

Похило-розсувні портали PSK - це ідеальне рішення, яке подарує більше вільного місця, комфорту і затишку в приміщенні.

Відмінне рішення для скління об'єктів, що вимагають великої кількості світла і тепла.

Це портали, які зроблять ваше життя краще і красивіше. Вони візуально збільшать простір, добавлять повітря і світла, і стануть головним акцентом в інтер'єрі.

Найкраще підходять для теплого скління приміщень.

Підйомно-розсувні портали HS - інноваційне рішення, яке органічно впишеться в будь-який простір.

Це безмежний простір світла! Стираються межі приміщення і вулиці, при цьому зберігається висока теплоізоляція.

Більше немає бар'єрів між внутрішнім і зовнішнім світом. Більше свободи, комфорту і світла в приміщенні.

Портали HS - це більше, ніж просто розсувні вікна. Це про відчуття дому, про сім'ю, затишок і нескінченну красу.

Складні портали FS гармошка - найвдаліше рішення в ситуації, коли потрібна велика площа скління і забезпечення масштабного панорамного виду.

Це конструкція з найбільшим ступенем відкривання. Це єдиний метод скління, який забезпечить відкривання на всю ширину отвору.

Портали FS - тренд сучасного дизайну, вони не просто розширюють простір, а буквально відкривають нові горизонти.

Максимум вільного простору і світла!

ПОХИЛО-РОЗСУВНІ PSK ПОРТАЛИ

Похило-розсувні портали - це ідеальне рішення, яке подарує більше вільного місця, комфорту і затишку в приміщенні.

Найкраще підходять для теплого скління приміщень. Високі показники теплоізоляції пов'язані з ідеальною герметичністю. У закритому вигляді всі стулки збудовані на одній лінії і максимально щільно прилягають одна до одної. При відкритті стулка трохи відсувається вперед, а потім переміщається паралельно інший  по двох рейках. Унікальний механізм відкривання, працює за принципом роботи дверей в маршрутних таксі: одні двері плавно заходить на іншу. Беззвучне і легке переміщення стулок паралельно одна одній відбувається завдяки спеціальній системі доведення. У даній системі може бути одна або дві стулки.

Схема відкривання PSK порталу

Похило-розсувна система стане прикрасою як класичного, так і ультрасучасного інтер'єру. Ідеально підходить для балконів, виходів на терасу, зимових садів. Часто встановлюють в якості вхідних дверей, так як вони абсолютно герметичні і добре захищають приміщення від вуличного холоду і шуму.

 

Параметри стулок PSK:

 • Висота стулки 840-2360 мм.
 • Ширина стулки 670-1600 мм.
 • Вага стулки 160-200 кг.
 • Довжина порталу 3460-4260 мм.
 • Висота порога від 70 мм.

Переваги похило-розсувних порталів: 

 • раціональне використання простору;
 • панорамний вид, підвищенне світлопропускання;
 • стабільна легкість управління стулками;
 • безпека, можливість використання пристроїв проти злому;
 • абсолютна герметичність;
 • високі показники тепло- і звукоізоляції;
 • енергозбереження, можливість установки енергозберігаючих склопакетів;
 • надійність і довговічність.

Похило-розсувні портали зарекомендували себе як якісні, надійні і дуже зручні в експлуатації.

 

ПІДЙОМНО-РОЗСУВНІ HS ПОРТАЛИ

Підйомно-розсувні портали - це сучасна система з надійним і легким ходом стулки, яка гармонійно доповнить будь-який інтер'єр. Ідеально підходять для отворів великих розмірів - до 19 метрів. Підйомно-розсувні системи забезпечать приголомшливий панорамний вид. Більше немає бар'єрів між внутрішнім і зовнішнім світом. Більше свободи, комфорту і світла в приміщенні.

Підйомно-розсувний механізм при повороті ручки випускає роликові каретки рухомої стулки, які її піднімають, і вона починає м'яко ковзати в сторону на горизонтальних напрямних. Не дивлячись на значну вагу стулок (до 400 кг), відкривати такі двері на диво легко.

Схема відкривання HS порталу

Як і всі розсувні системи, підйомно-розсувні портали служать для панорамного скління, незамінні в склінні зимових садів, басейнів, терас відкритих майданчиків кафе чи ресторану та безлічі інших приміщень. Особливо зручні вони при будівництві великих торгово-виставкових залів і дозволяють вирішувати проблеми розмежування різних зон, не втрачаючи при цьому обсягу і презентабельності приміщення.

 

Параметри стулок HS:

 • Висота стулки 1200-2600 мм.
 • Ширина стулки 780-3300 мм.
 • Вага стулки 200 - 400 кг.
 • Довжина порталу до 19 м.
 • Висота порога 19 мм.

Система контурного замикання гарантує повну герметичність конструкції. Конструкція може бути виготовлена ​​з накладними електроприводом. Електропривод  дозволить відкрити і закрити стулку, поставити її в режим провітрювання.

Існує безліч варіантів відкривання підйомно-розсувних порталів, які містять в собі найрізноманітніші комбінації і поєднання стаціонарних та рухомих блоків.

Переваги підйомно-розсувних порталів

 • головна перевага - це скління отвору площею до 19 метрів;
 • панорамний вид, підвищене світлопропускання;
 • легкість управління стулками, які можуть досягати 400 кг;
 • наявність дистанційного управління  (по бажанню);
 • безпека, можливість використання пристроїв проти злому;
 • низький дверний поріг 19 мм, який можна і зовсім втопити в підлогу;
 • абсолютна герметичність;
 • високі показники тепло- і звукоізоляції;
 • енергозбереження, можливість установки теплозберігаючих склопакетів;
 • надійність і довговічність.

Підйомно-розсувні портали - це безпечно, надійно і зручно!

РОЗСУВНА СИСТЕМА FS ГАРМОШКА

Складні портали FS гармошка - це єдиний метод скління, який забезпечить відкривання на всю ширину прорізу.

Завдяки конструктивним рішенням, двері гармошка зсуваються в одну або розсуваються в обидві сторони. Отвір відкривається повністю без втрати корисної площі. При будь-якій допустимій кількості стулок рухається ця система вільно, легко і безшумно. Стулки акуратно складаються і не займають багато місця. Така конструкція може бути виготовлена ​​без порога.

Кожна стулка даного порталу може досягати до 80 кг ваги і до 900 мм в ширину. В одній конструкції може бути до 7 стулок. Загальна ширина такої конструкції може досягати 6,3 метрів.

Схема відкривання FS гармошка

Панорамне скління за допомогою розсувної системи гармошка - ідеально впишеться в будь-який інтер'єр заміського будинку, кафе, готелю, ресторану. Підходить для виходу на балкон, терасу, в розважальних та оздоровчих центрах, в басейнах і саунах. За допомогою порталу «гармошка» можна вдало розмежувати площу великої житлової кімнати або офісного приміщення.

Переваги розсувної системи FS гармошка

 • головна перевага - це відкриття отвору до 6 метрів;
 • панорамний вид, підвищене світлопропускання;
 • легкий безшумний хід;
 • великий вибір схем відчинення;
 • наявність дистанційного управління  (по бажанню);
 • безпека, приховане з'єднання шарнірних петель і можливість установки центрального замикання на кожній стулці;
 • можливість виконання без порога;
 • герметичність, високі показники тепло- і звукоізоляції;
 • енергозбереження, можливість установки теплозберігаючих склопакетів;
 • надійність і довговічність.

Витончені розсувні двері типу гармошка - це тренд сучасного дизайну, завдяки їх застосуванню інтер'єр буде стильним та просторим. Портали FS - це можливість єднання з природою!

ЦІНИ НА РОЗСУВНІ ПОРТАЛИ

ВІД 17000,00 ГРН

Профіль Rehau, розмір 2000 x 2100 мм, склопакет 32 мм, фурнітура Siegenia

ВІД 20000,00 ГРН

Профіль Rehau, розмір 2800 x 2100 мм, склопакет 32 мм, фурнітура Siegenia

ВІД 25000,00 ГРН

Профіль Rehau, розмір 3800 x 2100 мм, склопакет 32 мм, фурнітура Siegenia

 

Особливим попитом користуються конструкції на основі профілю Rehau, укомплектовані фурнітурою SIEGENIA. Практика показує, що такі конструкції забезпечують стабільну роботу, зручне, легке і безшумне відкривання і закривання протягом тривалого терміну експлуатації. Вони красиві, зручні і прості в експлуатації; з максимальним ступенем герметичності; довговічні; з функціями проти злому.

 

Розсувне скління - це просто! Компанія «САВ строй» пропонує купити розсувні портали в Києві і Київській області. Зателефонуйте нам прямо зараз, щоб отримати більше інформації. Купити розсувні двері. Купити похило-розсувні двері. Купити підйомно-розсувні двері. Купити розсувні двері типу гармошка. Персональний підхід, доступні ціни, безкоштовна доставка, гарантія 10 років. «САВ строй» - це грамотні фахівці з великим досвідом і багажем знань. Наша команда розробить і реалізує комплекс заходів щодо збереження тепла у вашому домі. З нами все буде на вищому рівні! З нами більше тепла, комфорту і затишку у вашому домі!

 

 

Замовити і купити в Києві та Київській області якісні, надійні і довговічні металопластикові вхідні, міжкімнатні, офісні, розсувні двері. Підібрати оптимальний варіант з точки зору ціни, мінімізації втрат тепла, захисту від шуму вам допоможуть співробітники нашої компанії. Дізнатися ціни на пластикові двері, отримати предметну консультацію ви можете прямо зараз. Заповніть форму на сайті, зв'яжіться з нашими представниками по телефону або замовляйте зворотний дзвінок.

 

 

Кольорові пластикові двері

Розсувні портали можуть декоруватися плівкою RENOLIT під колір і структуру натурального дерева та інших матеріалів. Плівка для ламінування віконних профілів довговічна, має високу міцність, стійка до впливу навколишнього середовища, не вигоряє на сонці.

На замовлення пропонується близько 100 варіантів кольору ламінуючих плівок, стилізованих під цінні породи дерева і пофарбовані поверхні.

Детальніше про ламінування

Викликати замірника
Отримати знижку
Замовити дзвінок

Ваша форма відправлена!

Спасибі за ваш запит. Ми обов'язково зв'яжемося з вами.