ЛАМІНОВАНІ ВІКНА - ГАРМОНІЯ СВІТЛА І СТИЛЮ

Кольорові ламіновані вікна

Популярність кольорових ламінованих вікон постійно зростає. Вони довговічні, добре виглядають зсередини і зовні, прості в догляді, при цьому коштують набагато дешевше ніж дерев'яні вікна. 

Доглядати за ламінованим профілями досить просто. Гладка поверхня перешкоджає скупченню забруднень, легко миється і зберігає ідеальний зовнішній вигляд.

Ламінація - це процес нанесення на поверхню металопластикового профілю декоративної плівки. Процес виконується на новітньому обладнанні  під великим тиском і при високих температурах (близько 130°С).

Склеювання відбувається завдяки використанню поліуретанового клею, який рівномірно наноситься на поверхню профілю. Нанесена таким чином на молекулярному рівні плівка стає практично одним цілим з профілем.

Для ламінування віконних профілів використовують спеціальні акрилові плівки, які мають відмінні експлуатаційні характеристики: стійкі до перепадів температур і вологості, впливу ультрафіолетових променів, до механічних пошкоджень, не вигоряють з часом.

Провідні світові виробники плівок пропонують максимальний вибір кольорів і текстур: від класичних кольорів імітацій дерева до металевих відтінків, від стриманих пастельних тонів до насичених сміливих. Кольорова гамма плівок досить різноманітна:

Варіанти ламінації пластикового вікна

 

Одностороння ламінація

Пластикове вікно ламінується плівкою з одного боку - зовнішньої або внутрішньої сторони в залежності від поставленого завдання.

Двостороння ламінація

Пластикове вікно ламінується плівкою з обох сторін - зі сторони вулиці і приміщення, внутрішня частина вікна залишається білою.

Ламінація в масі

На кольоровий профіль наноситься плівка з обох сторін. Профіль для ламінування вікна в масі може бути карамельного або шоколадного кольорів.

Наші вікна ламінуються тільки професійними плівками відомих німецьких брендів Renoilt і Hornschuch.

Компанія RENOLIT 

Компанія RENOLIT з 1946 року є лідером з  виробництва високоякісних плівок для декорування металопластикових конструкцій. Плівка RENOLIT стійка до механічних пошкоджень, розрахована на використання при температурі від - 50 ° C до + 120 ° C.

Ламінація здійснюється на спеціальному обладнанні за технічними умовами RENOLIT. Висихання ламінованого профілю  – важливий етап. За існуючими стандартами ламінований профіль витримується - близько 7 діб, для аркових конструкцій - мінімум 14 діб. Тільки після цього з нього виготовляють віконні конструкції. Тому ламіновані вікна виробляють 12-14 діб.

Плівки RENOLIT додатково захищають віконний профіль від впливу сонця завдяки технології  SST (Solar Shield Technology). У базовому шарі містяться спеціальні пігменти, що відображають інфрачервоне сонячне випромінювання. Ламінований віконний профіль не перегрівається, що зберігає його стабільність, ефективність і яскравість забарвлення.

Компанія Konrad Hornschuch AG 

Німецька компанія Konrad Hornschuch AG вже понад 114 років належить до числа найбільших в світі професіоналів в області покриттів. Компанія є лідером на ринку інновацій і технологій з виробництва плівок для ламінування металопластикових конструкцій.

Сьогодні її продукція під брендами skai® і d-c-fix® відома більш ніж в 80 країнах світу. Плівки компанії Hornschuch  для ламінування ідеально підходять для зовнішнього застосування, так як є найбільш стійкими до різноманітних погодних умов в порівнянні з аналогічними показниками продукції.

Найвищим пріоритетом в компанії вважають суворе дотримання своїх зобов'язань і відповідальність перед клієнтами та співробітниками.

 

ПОКРАСКА ПРОФІЛЮ

 

Компанія «САВ строй» пропонує фарбування віконних профілів, готових пластикових вікон і інших готових виробів із пластику й алюмінію.

Фарбування здійснюється на обладнанні найвищого рівня з застосуванням швейцарської технології  та лакофарбової продукції FEYCO AG. Фарбування віконних профілів проводиться методом повітряного розпилення в спеціалізованих камерах для фарбування, які видають продукцію високої якості.

 

Захисна емаль наноситься на будь-яку з видимих ​​сторін вікна, довговічна до 50 років, легко миється, не жовтіє з часом, не руйнується ультрафіолетом, збільшує термін служби вікна.

Фарбування може бути внутрішнім, зовнішнім, двостороннім або фарбування 3D (зі стороною, яку видно при відкритті стулки). При цьому вікна зовні і всередині можуть бути різного кольору.

Величезний вибір кольорів і відтінків, до 10000 по розкладці RAL, зробить ваші вікна яскравими і незвичайними.

 

Компанія «САВ строй» пропонує купити кольорові вікна і двері в Києві і Київській області. Персональний підхід, доступні ціни, безкоштовна доставка, гарантія 10 років. «САВ строй» - це грамотні фахівці, з великим досвідом і багажем знань. Ламіновані металопластикові вікна - це яскраве і стильне доповнення вашого інтер'єру. З нами все буде на вищому рівні!

Викликати замірника
Отримати знижку
Замовити дзвінок

Ваша форма відправлена!

Спасибі за ваш запит. Ми обов'язково зв'яжемося з вами.