ПРОТИЗЛАМНІ ВІКНА

ІДЕАЛЬНИЙ БУДИНОК МАЄ БУТИ ТЕПЛИМ, ТИХИМ,                  ГОЛОВНЕ – БЕЗПЕЧНИМ

Протизламні вікна - надійний спосіб підвищити безпеку вашого будинку. Ми рекомендуємо встановлювати такі вікна в котеджах, заміських будинках і в квартирах на перших і останніх поверхах. Протизламні вікна мають значні відмінності від звичайних пластикових вікон: вони оснащені спеціальною протизламною фурнітурою, антивандальними ручками і протиударними склопакетами з триплексом.

Протизламна фурнітура

Антивандальна ручка

Протиударний склопакет

 

ПРОТИЗЛАМНА ФУРНІТУРА

Одним з найважливіших факторів захисту є спеціальна протизламна фурнітура, яка встановлюється на балконних дверях і віконних конструкціях.

Основним елементом такої фурнітури є протизламна цапфа, яка виготовляється зі спеціальної міцної сталі і здатна витримати навантаження до 1,5 тони. Крім цапф для захисту від проникнення також використовуються запірні планки, які теж виготовляються зі сталі. Ці елементи значно ускладнюють злом вікон, роблячи його практично неможливим.

Наша компанія пропонує перевірену часом фурнітуру Масо (Австрія) і Siegenia-Aubi (Німеччина). Це два лідируючих концерну в Європі, які постійно йдуть на крок попереду конкурентів.

Фурнітура МАСО

Комплект фурнітури MACO із захистом від злому - це комбінація запірних планок і цапф, яка витримує зусилля до 1500 кг. Остання розробка – протизламні  I.S. цапфи. Спеціальний склад металу, з якого виготовляється I.S. цапфа, надає їй крайню стабільність і міцність. Можливість додавання до стандартного комплекту Multi-matic необхідної кількості зламостійких планок, робить вікно справжньою фортецею.

Протизламна фурнітура MACO забезпечує надійне замикання вікна, проникнення в приміщення стає неможливим навіть з використанням інструментів (викрутка, клин, фомка і т.п.). Фурнітура фірми МАСО популярна в Європі і без її наявності, неможливо здійснити страхування житла.

 

Фурнітура SIEGENIA

Протизламна фурнітура новітнього покоління Siegenia TITAN AF від компанії «Siegenia».

Продумана конструкція системи TITAN AF дозволяє домогтися високого захисту від злому (до класу WK2 і вище) вже в стандартній комплектації.

Головною перевагою віконної фурнітури Sigenia Aubi Titan AF є наявність грибоподібних цапф в стандартній комплектації, що автоматично дозволяє додатково оснастити конструкцію до певного класу захисту від злому прямо на місці без її демонтажу, шляхом установки спеціальних протизламних відповідних планок. Основним принципом дії протизламних планок та грибоподібних цапф є те, що при спробі віджати або виламати вікно, «капелюшок грибка» щільно чіпляється за отвір у відповідній планці й не дозволяє віджати або вивернути механізм. Таким чином, вікно буде виконувати свої основні функції (захищати від вітру і холоду) і надійно захищати квартиру.

Протизламна фурнітура практично не відрізняється від звичайної фурнітури. Різниця полягає лише в формі цапф і відповідних планок. Цапфи за своїм виглядом нагадують грибок - є ніжка і капелюшок, а відповідні планки влаштовані таким чином, щоб при повороті ручки капелюшки цапф заходили в спеціальне гніздо до відповідної планки.

Така фурнітура забезпечує високу безпеку, адже відкрити вікно зовні з фурнітурою проти злому не є можливим.

ПРОТИЗЛАМНА ВІКОННА РУЧКА

Віконна ручка - важливий елемент системи захисту від злому пластикового вікна.

Німецька компанія Hoppe представляє протизламну  інноваційну розробку  в галузі віконної продукції - віконна ручка Hoppe Secustik. Ручки Secustik® оснащені запатентованим блокувальним механізмом, який є компонентом вбудованої базової системи безпеки. Він надає протидію несанкціонованому зміщенню віконної фурнітури зовні. Початковий елемент між ручкою і чотиригранним штифтом виконує при цьому роль «механічного діода». Цей елемент забезпечує нормальне обертання віконної ручки зсередини, однак блокує ручку зовні в разі, якщо хтось намагається вплинути на фурнітуру ззовні. Характерні клацання, які супроводжують фурнітуру при переході з положення 180 градусів в відкидне, вказують на те, що віконна ручка Hoppe Secustik знаходиться в захисному положенні.

Модифікація Secustick дозволить надійно захистити приміщення від зовнішнього несанкціонованого проникнення.

 

 

 

РУЧКА З ЗАМКОМ

Ручки з замком - ефективний елемент системи безпеки вікна. Замок забезпечує функцію блокування ручки, виключаючи можливість відкривання стулки. Ручки з замком забезпечують безпеку перебування дітей біля вікна, а також є елементом захисту від несанкціонованого проникнення.

Ручка з замком може бути заблокована в вертикальному положенні, що дозволяє без побоювання залишати стулку у відкинутому положенні і провітрювати приміщення. Без ключа повернути ручку і відкрити стулку - неможливо.

 

УДАРОСТІЙКИЙ СКЛОПАКЕТ ТРИПЛЕКС

Якщо зламати вікно не виходить, логічно припустити, що зловмисник спробує розбити скло. Високий рівень безпеки забезпечить склопакет з триплексом. Це двошарове скло, склеєне спеціальною полімерною плівкою. Склопакети зі склом триплекс набагато міцніше звичайних і витримують удари важким предметом (сила удару до 100 кг). При пошкодженнях зберігають цілісність завдяки плівці і не розлітаються на осколки. Переваги триплекса не тільки в чудових функціях безпеки, але і в підвищеній шумоізоляції.

Оснащуючи свої вікна протизламною фурнітурою і склопакетом з триплексом, ви забезпечуєте максимальний захист свого будинку, який не зможуть дати звичайні віконні решітки.

 

Компанія «САВ строй» пропонує купити вікна та двері з захистом від злому в Києві та Київській області. Персональний підхід, доступні ціни, безкоштовна доставка, гарантія 10 років. «САВ строй» - це грамотні фахівці, з великим досвідом і багажем знань. Наша команда розробить і реалізує комплекс заходів щодо забезпечення безпеки вашого будинку виходячи з ваших умов. З нами все буде на вищому рівні! З нами більше безпеки, комфорту і затишку у вашому домі.

 

Викликати замірника
Отримати знижку
Замовити дзвінок

Ваша форма відправлена!

Спасибі за ваш запит. Ми обов'язково зв'яжемося з вами.