консультант

Розрахуємо вікна за 5 хвилин

REHAU EURO 70

REHAU EURO 70 - п'ятикамерна профільна система, яка є найкращою пропозицією від REHAU в співвідношенні ціни і якості. Показники теплоізоляції і шумоізоляції відповідають найвищим європейським вимогам.

Саме ці переваги даної профільної системи призвели до того, що REHAU EURO 70 по праву вважається кращим вибором.

Технічні характеристики REHAU EURO 70:

 • Конструктивна глубина: 70 мм
 • Кількість камер: 5 камер
 • Коефіцієнт опору теплопередачі: 0,8 м2К / Вт
 • Звукоізоляція: 43 ДБ
 • Зламобезпека: до 2 класу (ENV 1627)
 • Повітропроникність: клас 4 (EN 12207)
 • Водопроникність: 9A (EN 12208)
 • Максимальна товщина склопакета до 44 мм
 • Ущільнювач: чорний, сірий
 • Поверхня: гладка, зручна в обслуговуванні

Віконна профільна система REHAU EURO 70 виробляється на заводі REHAU, який знаходитися в місті Віттмунд (Німеччина).

 

Замовити і купити якісні, надійні і довговічні металопластикові вікна, двері, балкони, лоджії, французьке скління, балкони під ключ, офісні перегородки, розсувні системи, різноманітність комплектуючих і аксесуарів. Дізнатися ціни на пластикові вікна, отримати предметну консультацію ви можете прямо зараз. Заповніть форму на сайті, зв'яжіться з нашими представниками по телефону або замовляйте зворотний дзвінок.

ЯК ВІДРІЗНИТИ ОРИГІНАЛЬНИЙ ПРОФИЛЬ REHAU?

Якість завжди користується попитом. При виборі віконних систем покупець орієнтується на відомі і перевірені бренди. Німеччина є найбільшим світовим експортером вікон. Німецькі профільні системи Rehau підробляються частіше за інших. Щоб бути впевненим у якості та довговічності ваших вікон, дуже важливо вміти відрізнити оригінальний продукт від підробленого.

 1. На торці стулок пластикового вікна нанесено лазерне маркування віконного профілю. З початку 2015 року всі профільні системи мають просто напис REHAU без уточнення типу системи.

 2. На рамах профілю пластикових вікон REHAU, нанесений індивідуальний серійний номер, що дозволяє перевірити справжність придбаного товару. На підроблених профільних системах подібного маркування немає.

Для перевірки достатньо зателефонувати в представництво фірми REHAU в Україні. Назвавши серійний номер, ви визначите справжність профілю, дізнаєтеся, ким і коли він був завезений в Україну.

Заводи концерну REHAU розташовані в Німеччині, Польщі та Росії. Профіль REHAU не виробляється на території України. Російська продукція призначена виключно для задоволення внутрішнього ринку і жодним чином не може офіційно з'явитися на нашій території.

Будьте обережні і уважні!

 

Викликати замірника
Отримати знижку
Замовити дзвінок

Ваша форма відправлена!

Спасибі за ваш запит. Ми обов'язково зв'яжемося з вами.