консультант

Розрахуємо вікна за 5 хвилин

REHAU SYNEGO

REHAU SYNEGO - профільна система європейського стандарту, яка з'явилася в результаті роботи над питанням підвищення енергозберігаючих характеристик віконних профілів.

Головна перевага системи REHAU SYNEGO в дуже високих показниках теплоізоляції і шумоізоляції. Це призводить до значного скорочення витрат на опалення і кондиціонування приміщень.

Революційні показники звукоізоляції - у вашому будинку буде панувати тиша і спокій. Ущільнювачі системи REHAU SYNEGO виключають можливість продування конструкцій. На особливу увагу заслуговує поверхня профілю. Нова рецептура дозволяє вікнам виглядати як нові практично весь період експлуатації. Бруд не затримується на бездоганній поверхні. Декори та ламінація дозволять досягти бездоганного зовнішнього вигляду вікон із системи REHAU SYNEGO.

Технічні характеристики REHAU SYNEGO:

 • Конструктивна глибина: 80 мм
 • Кількість камер: рама 7 камер, стулка 6 камер
 • Коефіцієнт опору теплопередачі:  1, 06 м 2 К / Вт
 • Звукоізоляція:  46 ДБ
 • Зламобезпека: до класу RC3
 • Повітропроникність: клас 4 (EN 12207)
 • Водопроникність: 9A (EN 12208)
 • Ущільнення: RAU-PREN
 • Кількість контурів: 2 (AD) / 3 (MD)
 • Максимальна товщина склопакета: 50 мм

Профільна система REHAU SYNEGO виробляється тільки на німецькому заводі концерну REHAU в місті Віттмунд (Німеччина).

 

Замовити і купити якісні, надійні і довговічні металопластикові вікна, двері, балкони, лоджії, французьке скління, балкони під ключ, офісні перегородки, розсувні системи, різноманітність комплектуючих і аксесуарів. Дізнатися ціни на пластикові вікна, отримати предметну консультацію ви можете прямо зараз. Заповніть форму на сайті, зв'яжіться з нашими представниками по телефону або замовляйте зворотний дзвінок.

ЯК ВІДРІЗНИТИ ОРИГІНАЛЬНИЙ ПРОФИЛЬ REHAU?

Якість завжди користується попитом. При виборі віконних систем покупець орієнтується на відомі і перевірені бренди. Німеччина є найбільшим світовим експортером вікон. Німецькі профільні системи Rehau підробляються частіше за інших. Щоб бути впевненим у якості та довговічності ваших вікон, дуже важливо вміти відрізнити оригінальний продукт від підробленого.

 1. На торці стулок пластикового вікна нанесено лазерне маркування віконного профілю. З початку 2015 року всі профільні системи мають просто напис REHAU без уточнення типу системи.

 2. На рамах профілю пластикових вікон REHAU, нанесений індивідуальний серійний номер, що дозволяє перевірити справжність придбаного товару. На підроблених профільних системах подібного маркування немає.

Для перевірки достатньо зателефонувати в представництво фірми REHAU в Україні. Назвавши серійний номер, ви визначите справжність профілю, дізнаєтеся, ким і коли він був завезений в Україну.

Заводи концерну REHAU розташовані в Німеччині, Польщі та Росії. Профіль REHAU не виробляється на території України. Російська продукція призначена виключно для задоволення внутрішнього ринку і жодним чином не може офіційно з'явитися на нашій території.

Будьте обережні і уважні!

 

Викликати замірника
Отримати знижку
Замовити дзвінок

Ваша форма відправлена!

Спасибі за ваш запит. Ми обов'язково зв'яжемося з вами.