ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ НА ВСІХ ЕТАПАХ РОБІТ

Компанія «САВ строй» - ЦЕ ЗАПОРУКА ВИСОКОЇ ЯКОСТІ!

Компанія «САВ строй» пропонує гарантійне і післягарантійне обслуговування. Ремонт сучасних пластикових конструкцій може проводитися тільки кваліфікованим персоналом і відповідним професійним інструментом. Вироби прослужать вам довгі роки, якщо своєчасно проводити регулювання, а при необхідності ремонт або заміну зношених деталей. Навіть у самих акуратних споживачів з часом можуть виникнути проблеми. Не потрібно намагатися усунути їх своїми силами. Фахівці компанії «САВ строй» допоможуть усунути будь-які неполадки в найкоротший термін.

Ремонт і модернізація вікон будь-якого рівня складності

Персонал, який має відповідний досвід роботи і кваліфікацію

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Швидкий початок проведення робіт

Завдяки жорсткому контролю якості в процесі виробництва, професійного монтажу, дотримання технології виготовлення і правил експлуатації наші вікна є практичними, зручними і довговічними виробами. Найкращий доказ цього - гарантійні терміни, які ми надаємо з легким серцем і впевненістю в продукції!

ТЕРМІНИ ГАРАНТІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Гарантія на пластикові конструкції — 7 років.
Гарантія на пластикові конструкції  + послуга «теплий» монтаж – 10 років.

Гарантійне обслуговування поширюється на всі види профілів, які були придбані в нашій компанії. Під гарантію підпадають: фурнітура, склопакети, ущільнювачі, підвіконня, відливи, механічні та зварювальні елементи, працездатність стулок і фурнітури.

УМОВИ ГАРАНТІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Гарантійні зобов'язання дійсні тільки за умови монтажу конструкцій нашими фахівцями.

Якщо в ході експлуатації були виявлені недоліки, необхідно повідомити про це нашим менеджерам. Після того як ми отримаємо скаргу, в обумовлений час до вас будуть направлені співробітники для з'ясування причин неполадок і їх усунення. Усунення недоліків продукції здійснюється БЕЗКОШТОВНО протягом усього гарантійного терміну, шляхом ремонту конструкції або ж повної заміни, в разі неможливості ремонту.

Тривалість гарантії - прямий показник надійності виробника і його відповідального ставлення до покупця. Термін експлуатації кожної металопластикової конструкції як мінімум 40 років.

Увага!

Умови гарантійного обслуговування не поширюються на пошкодження механічного характеру, що з'явилися в ході експлуатації, а також на неполадки, що виникли в результаті порушення правил користування віконними конструкціями.

Післягарантійний ремонт вікон і усунення механічних пошкоджень і поломок, що виникли через порушення правил користування, здійснюється на платній основі.

 

Ми даємо 100 відсоткову гарантію якості на нашу продукцію і всі виконані нами роботи!

 

Замовити і купити пластикові якісні вікна недорого з установкою та доставкою по Києву та Київській області. Ми пропонуємо добротні, надійні і довговічні металопластикові вікна, двері, балкони, лоджії, французьке скління, балкони під ключ, офісні перегородки, розсувні системи, різноманітність комплектуючих і аксесуарів. Гарантія на пластикові вікна, балкони та лоджії від 5 до 10 років. Замовляйте високоякісні металопластикові конструкції за доступними цінами в Києві та Київській області в компанії «САВ строй». Правильний монтаж і надійні вікна від «САВ строй» зроблять ваш будинок затишним і теплим. 

Підібрати оптимальний варіант з точки зору ціни, мінімізації втрат тепла, захисту від шуму вам допоможуть співробітники нашої компанії. Дізнатися ціни на балкони і лоджії під ключ, отримати предметну консультацію ви можете прямо зараз. Заповніть форму на сайті, зв'яжіться з нашими представниками по телефону або замовляйте зворотний дзвінок.

Величезний досвід, гнучкість та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Професіоналізм, доступність, простота і дружнє ставлення.
Ми - команда професіоналів, націлених на результат!
Бути кращими, бути першими!
З легкістю і злагодженістю в роботі вирішувати складні завдання!
Команда «САВ строй» - це професійні фахівці, з великим багажем знань.
З нами все буде на вищому рівні!
Викликати замірника
Отримати знижку
Замовити дзвінок

Ваша форма відправлена!

Спасибі за ваш запит. Ми обов'язково зв'яжемося з вами.