консультант

Розрахуємо вікна за 5 хвилин

REHAU GENEO

REHAU GENEO є революцією в області енергозберігаючих технологій і не має аналогів, які могли б наблизитися за показниками теплоізоляції. Основною відмінністю профілю GENEO від всіх інших віконних профільних систем є те, що в структурі пластика знаходяться армуючі волокна (інноваційний матеріал на основі фіброволокна - RAUFIPRO). Для порівняння даний матеріал широко застосовується в авіабудуванні і конструюванні болідів "Формули 1".

Простими словами це композит пластика і фіброволокна. Пластик виконує роль наповнювача, а фіброволокно сполучного матеріалу. Волокно виконує таку ж функцію, як арматура в залізобетонних виробах: забезпечує високу міцність і жорсткість при мінімальній вазі конструкції.

Одним з головних переваг цієї системи є третій ущільнювач, який не тільки покращує теплоізоляцію, але і є додатковим бар'єром для звуку, вікна з REHAU GENEO мають кращу шумоізоляцію.

В системі GENEO стулка закривається з меншим зусиллям за рахунок оптимізованої форми ущільнювача.

Технічні характеристики REHAU GENEO:

 • Конструктивна глибина: 86 мм
 • Кількість камер: 6 камер
 • Коефіцієнт опору теплопередачі:  1, 47 м 2 К / Вт
 • Звукоізоляція:  47 ДБ
 • Зламобезпека: до 3 класу / до 2 класу без металевого армування
 • Повітропроникність: 4 (EN 12207)
 • Водопроникність: 9A (EN 12208)
 • Ущільнення: RAU-PREN
 • Максимальна товщина склопакета: 52 мм

Інноваційна профільна система GENEO виробляється тільки на німецькому заводі концерну REHAU в місті Віттмунд (Німеччина).

Вікна REHAU GENEO - тиша і тепло як мінімум 50 років!

 

Замовити і купити якісні, надійні і довговічні металопластикові вікна, двері, балкони, лоджії, французьке скління, балкони під ключ, офісні перегородки, розсувні системи, різноманітність комплектуючих і аксесуарів. Дізнатися ціни на пластикові вікна, отримати предметну консультацію ви можете прямо зараз. Заповніть форму на сайті, зв'яжіться з нашими представниками по телефону або замовляйте зворотний дзвінок.

ЯК ВІДРІЗНИТИ ОРИГІНАЛЬНИЙ ПРОФИЛЬ REHAU?

Якість завжди користується попитом. При виборі віконних систем покупець орієнтується на відомі і перевірені бренди. Німеччина є найбільшим світовим експортером вікон. Німецькі профільні системи Rehau підробляються частіше за інших. Щоб бути впевненим у якості та довговічності ваших вікон, дуже важливо вміти відрізнити оригінальний продукт від підробленого.

 1. На торці стулок пластикового вікна нанесено лазерне маркування віконного профілю. З початку 2015 року всі профільні системи мають просто напис REHAU без уточнення типу системи.

 2. На рамах профілю пластикових вікон REHAU, нанесений індивідуальний серійний номер, що дозволяє перевірити справжність придбаного товару. На підроблених профільних системах подібного маркування немає.

Для перевірки достатньо зателефонувати в представництво фірми REHAU в Україні. Назвавши серійний номер, ви визначите справжність профілю, дізнаєтеся, ким і коли він був завезений в Україну.

Заводи концерну REHAU розташовані в Німеччині, Польщі та Росії. Профіль REHAU не виробляється на території України. Російська продукція призначена виключно для задоволення внутрішнього ринку і жодним чином не може офіційно з'явитися на нашій території.

Будьте обережні і уважні!

 

Викликати замірника
Отримати знижку
Замовити дзвінок

Ваша форма відправлена!

Спасибі за ваш запит. Ми обов'язково зв'яжемося з вами.