БЕРЕЖНА, ВЧАСНА І БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

БЕЗПЕЧНА ДОСТАВКА ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН

Від якості доставки залежить збереження і зовнішній вигляд конструкцій. Ми здійснюємо доставку згідно з усіма вимогами безпеки. Всі машини обладнані спеціальними пірамідами, які забезпечують стійке положення пластикових конструкцій в дорозі. На піраміді вікна встановлюються в вертикально-похилому положенні і фіксуються ременями для кріплення, що забезпечує їх повне збереження в дорозі.

Перед завантаженням всі конструкції упаковуються в спеціальну захисну плівку, яка при транспортуванні захищає вікна від забруднення, що особливо актуально в осінньо-зимовий період. Вироби транспортуються в зібраному вигляді. Всі конструкції оснащені підставочним профілем, який оберігає раму від пошкодження при складуванні та перевезенні. Вся відповідальність за доставку і цілісність замовлення повністю лежить на співробітниках компанії «САВ строй».

Своєчасна і надійна доставка:

Дата доставки обумовлюється при укладанні договору і здійснюється в чітко встановлені терміни. В день напередодні доставки вам подзвонить менеджер і повідомить про час доставки і монтажу. Пластикові вікна будуть виготовлені точно в строк і дбайливо доставлені в зручний для вас час! Термін виготовлення стандартних білих вікон 4 робочих дня, без затримок!

ВАЖЛИВО!

Зміни дати доставки з боку замовника приймаються не пізніше, ніж за дві доби до дати доставки.

Ціни на доставку вікон

  • Доставка здійснюється щодня (крім неділі) з 08.00 до 21.00
  • Вартість доставки по Києву: БЕЗКОШТОВНО
  • Вартість доставки до 20 км від Києва: БЕЗКОШТОВНО
  • Вартість підйому в ліфті: БЕЗКОШТОВНО
  • Вартість ручного підйому - 30,00 грн один поверх

При доставці конструкцій без монтажу вивантаження і підйом на поверх не здійснюється, так як водії експедитори працюють без вантажників. При прийомі замовлення без установки необхідно перевірити комплектацію замовлення і провести огляд конструкцій.

Спеціальні автомобілі, професійні водії, досвідчені вантажники і чітка координація дій - це наш принцип роботи.

 

Замовити і купити пластикові якісні вікна недорого з установкою та доставкою по Києву та Київській області. Ми пропонуємо добротні, надійні і довговічні металопластикові вікна, двері, балкони, лоджії, французьке скління, балкони під ключ, офісні перегородки, розсувні системи, різноманітність комплектуючих і аксесуарів. Гарантія на пластикові вікна, балкони та лоджії від 5 до 10 років. Замовляйте високоякісні металопластикові конструкції за доступними цінами в Києві та Київській області в компанії «САВ строй». Правильний монтаж і надійні вікна від «САВ строй» зроблять ваш будинок затишним і теплим. 

Підібрати оптимальний варіант з точки зору ціни, мінімізації втрат тепла, захисту від шуму вам допоможуть співробітники нашої компанії. Дізнатися ціни на балкони і лоджії під ключ, отримати предметну консультацію ви можете прямо зараз. Заповніть форму на сайті, зв'яжіться з нашими представниками по телефону або замовляйте зворотний дзвінок.

Величезний досвід, гнучкість та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Професіоналізм, доступність, простота і дружнє ставлення.
Ми - команда професіоналів, націлених на результат!
Бути кращими, бути першими!
З легкістю і злагодженістю в роботі вирішувати складні завдання!
Команда «САВ строй» - це професійні фахівці, з великим багажем знань.
З нами все буде на вищому рівні!
Викликати замірника
Отримати знижку
Замовити дзвінок

Ваша форма відправлена!

Спасибі за ваш запит. Ми обов'язково зв'яжемося з вами.