ЕНЕРГОСБЕРІГАЮЧІ ВІКНА

ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ ЕНЕРГОСБЕРІГАЮЧИХ                                            ВІКОН - ЗБЕРІГАТИ ТЕПЛО

Головне завдання сучасних енергозберігаючих вікон - зберігати тепло і знижувати рахунки за опалення. Питання енергозбереження є актуальним завжди. Енергозберігаючі вікна дозволяють істотно економити на оплаті за тепло.

Основні втрати тепла в приміщенні відбуваються через вікна. Втрати тепла через вікна стандартних розмірів складають в середньому 25% -40% від загальних тепловтрат будинку, для котеджів заміських будинків з панорамним склінням ця цифра зростає до 70-80%.

ВТРАТИ ТЕПЛА ЧЕРЕЗ ВІКНА

25-40%

БУДИНОК ЗІ СТАНДАРТНИМИ ВІКНАМИ

70-80%

БУДИНОК З ПАНОРАМНИМИ ВІКНАМИ

Щоб вікна були по-справжньому теплими проблему збереження тепла потрібно вирішувати комплексно. На теплоізоляційні властивості вікна впливають:

Теплопакети

Кількість камер склопакета і тип скла впливають на енергозберігаючі характеристики вікна.

.

Віконна фурнітура

Від правильно підібраною віконної фурнітури залежить щільність прилягання стулок до віконної рами.

Теплий профіль

Чим більше ширина і кількість повітряних камер профілю, тим тепліше буде ваше вікно.

Теплий монтаж

Щоб пластикові вікна були дійсно теплими, необхідна якісна установка з використанням ізоляційних матеріалів.

 

Профіль для теплих вікон

Коефіцієнт, що дозволяє порівняти профільні системи по теплозахисту, називається - опір теплопередачі. Чим він вищий, тим більше пластикові вікна зберігають тепло. Чим ширше профіль і чим більше в ньому камер, тим тепліше будуть вікна. Порівняємо коефіцієнт опору теплопередачі профільних систем REHAU:

Профільна система

Опір теплопередачі,
 м2х°С/Вт

REHAU EURO 60

0,65

REHAU EURO 70

0,80

REHAU SYNEGO

1,06

REHAU GENEO

1,47

Фурнітура для теплих пластикових вікон

Пластикові вікна будуть теплими в разі щільного прилягання стулки до рами і відсутності продувань з віконних виробів. Надійна німецька фурнітура з системою прогресивних механізмів, забезпечить максимальну герметичність ваших вікон.

Теплий монтаж вікон ПВХ

Щоб пластикові вікна були дійсно теплими, необхідна якісна установка. Професійний монтаж гарантує не тільки довгий термін служби вікон, але тепло і затишок в будь-який час року. Скористайтеся послугами кваліфікованих співробітників по теплій установці пластикових вікон в компанії «САВ строй»! Для всіх замовників діє розширена гарантія на монтажні роботи на протязі 10 років!

Склопакеты для теплих пластикових вікон

Склопакети займають 80% вікна і є важливою складовою пластикових вікон. Від кількості камер і вибраного варіанту скла залежить наскільки скління буде теплим. Енергозберігаючий склопакет, складається з І-скла, на поверхню якого нанесено спеціальне напилення іонів срібла, яке сприяє утриманню тепла в приміщенні. Для збільшення показника теплозбереження склопакети виробляють з аргоном. Таким чином отримують ефект термоса, завдяки якому тепловтрати знижуються мінімум на 80%.

 

Формула склопакета

Опір теплопередачі,
 м2х°С/Вт

4-10-4-10-4

0,48

4-16Ar-4i

0,67

4-10Ar-4-10Ar-4i

0,71

4i-14Ar-4-14Ar-4i

1,08

Енергозберігаючий склопакет, працює як своєрідний тепловий клапан -пропускає тепло зовні в будинок і відображає його як дзеркало, не даючи залишити приміщення, таким чином зберігаючи тепло і ваш сімейний бюджет.

Як працюють енергосберігаючі вікна

Основні принципи:

 • Взимку. Низькоемісійне покриття на одному склі в склопакеті служить екраном для відображення теплової енергії в сторону її джерела, взимку - це опалювальні прилади, тепло відбивається всередину приміщення і не виходить назовні. Тому в приміщенні з енергозберігаючим склопакетом тепліше і витрати на підтримку комфортної температури повітря мінімальні.
 • Влітку. Джерелом теплової енергії влітку служить сонце, енергозберігаючий склопакет не дає тепловим хвилям проникнути всередину приміщення, відображаючи їх. Тому в приміщенні зберігається приємна прохолода, а ви економите на кондиціонуванні.

Навіщо потрібен газ всередені склопакета

Для поліпшення теплоізоляційних і звукоізоляційних властивостей, камери наповнюють інертним газом, який є абсолютно безпечним для людини. Завдяки особливій підвищеній щільності аргон є великою перешкодою для теплових і звукових потоків. Наявність аргону в склопакеті вікна, використовується для поліпшення теплоізоляції і підвищення шумоізоляції. Найкращі показники енергозбереження мають двокамерні склопакети з енергозберігаючим склом, заповнені аргоном, що підвищує енергоефективність на 15%.

Переваги енергосберігаючих склопакетов:

 • істотне підвищення теплоізоляції;
 • підвищення звукоізоляції;
 • економія на опаленні взимку і кондиціонуванні повітря влітку;
 • виключається утворення конденсату на вікнах;
 • захист від ультрафіолетового випромінювання;
 • можливість зменьшення загальної ваги конструкції;
 • цінова доступність. 

  Акція від компанії «САВ строй» 

  Енергосберігаючий склопакет за ціною звичайного. 

  Зробіть ваш будинок тапліше за допомогою енергосберігаючих склопакетів!

Як перевірити енергосберігаючі вікна?

Енергозберігаюче скло має темно зелений відтінок, звичайне - світло блакитний. На енергозберігаючому склі має бути присутня спеціальна наклейка, яка свідчить про його властивості.

Самим простим способом перевірки енергозберігаючого скла є піднесення полум'я сірника або запальнички до вікна. На поверхні склопакета відіб'ється кілька відображень полум'я, один з яких буде відрізнятися за кольором. Наприклад, на однокамерному пакеті з енергозбереженням другий ореол полум'я відбився малиновим кольором.

 

 

Компанія «САВ строй» пропонує купити енергозберігаючі вікна та двері в Києві і Київській області. Персональний підхід, доступні ціни, безкоштовна доставка, гарантія 10 років. «САВ строй» - це грамотні фахівці з великим досвідом і багажем знань. Наша команда розробить і реалізує комплекс заходів щодо збереження тепла у вашому домі. З нами все буде на вищому рівні! З нами більше тепла, комфорту і затишку у вашому домі!

Викликати замірника
Отримати знижку
Замовити дзвінок

Ваша форма відправлена!

Спасибі за ваш запит. Ми обов'язково зв'яжемося з вами.