Фурнітура

Фурнітура – основа роботи вікна

Фурнітура - головний елемент вікна і балконних дверей. Фурнітура є у всьому, що відкривається і закривається. Ця механічна система дозволяє функціонально використовувати вікно і забезпечує надійне замикання стулок. Віконна фурнітура складається з групи петель (верхні і нижні), замкового приводу з ручкою і запірних механізмів, які забезпечують притиск стулки і додаткові опції роботи вікна.

Наша компанія пропонує перевірену часом фурнітуру МАСО (Австрія) і SIEGENIA (Німеччина). Це два лідируючих концерну в Європі, які завжди на крок попереду конкурентів.

Фурнітура МАСО

Компанія MACO є однією з найбільш відомих і затребуваних виробників фурнітури для вікон і дверей. Вона була заснована в 1947 році в Австрії.

Фурнітура MACO сама якісна і найбільш продавана. Таких успіхів концерн досяг завдяки ретельному контролю якості, не тільки готової продукції, а й протягом усього виробництва. Maco не просто допомагає закривати і відкривати вікно, а і робить експлуатацію виробу плавною і надійною. Maco це якість, безпека і елегантний зовнішній вигляд.

Особливості фурнітури МАСО

 • Гарантія якості 10 років. На всіх елементах обв'язки фурнітури є точна дата виробництва. Концерн МАСО надає гарантію на протязі 10 років від дати виробництва.
 • 45 000 механічних циклів. Механічним циклом вважається почергове відкривання, відкидання і закривання стулки вікна або двері. Якщо вікно відкривати в день хоча б 1 раз, то це 120 років роботи.
 • Гарантія від корозії. Всі елементи фурнітури МАСО проходять спеціальну антикорозійну обробку - тришарове покриття, що виключає можливість появи іржі на її елементах. Вона оцинкована, хромована і має воскове покриття. Воскове покриття захищає фурнітуру від попадання вологи на сталь. Тому вам не варто хвилюватися, що фурнітура раптом намокла і може заіржавіти. Воскове покриття фурнітури МАСО забезпечує згортання вологи в маленькі крапельки, які стікають вниз по стулці і виходять на вулицю через дренажний отвір по водовідливу. Погодьтеся, все дуже продумано. Перед відправкою віконної фурнітури на виробництва, вона вимочується в соляному розчині понад 500 годин!
 • Мікроліфт. Стандартна стулка важить приблизно 30-35 кг. Мікроліфт запобігає провисанню стулки (зачіпання стулки за коробку при закриванні або відкриванні). Мікроліфт піднімає стулку, знімаючи навантаження з петель. Блокіратор захищає стулку від помилкових дій - переведення стулки одночасно в відкинуте і відкрите положення. Завдяки мікроліфту, регулювання і заміна фурнітури відкладається на довгі роки.
 • Мікропровітрювання. Фурнітура МАСО має 5 режимів, забезпечує доступ свіжого повітря в приміщення і не допускає виникнення протягів.
 • Приховані петлі. Це революційне нововведення на ринку віконної фурнітури. Ви не побачите, як зазвичай звикли, петель на вікнах, вони будуть заховані. Дана технологія додає вашому вікну оригінальності і підвищить його безпеку, так як вікна з прихованими петлями дуже складно зламати. Крім естетичних властивостей і підвищеної безпеки, вікна з прихованими петлями захистять від продування в районі петель.
 • Протизламна фурнітури. Фурнітура відповідає 4 класу безпеки і є однією з найнадійніших на світовому ринку. Використання протизламних цапф забезпечить безпеку і збереження майна під час відсутності господарів будинку.
 • Регулювання нижньої петлі на притиск. Можливість ідеально відрегулювати притиск стулки до рами вікна. Нижня петля регулюється в трьох площинах: по горизонталі, вертикалі і на притиск. Ця функція є стандартною для всієї лінійки продукції.
 • Літній і зимовий - два режими відкривання. У літньому режимі стулка притискається слабкіше, ніж в зимовому режимі. Перехід фурнітури на зимовий або літній режим досить простий. Для того щоб перевести фурнітуру в літній або зимовий режими, досить повернути спеціальну овальну цапфу збоку стулки. Цапфа створена у формі овалу і розташовується збоку стулки. Чим більше розміром стулка, тим більше на ній відповідних цапф. Вони можуть розташовуватися збоку, зверху і знизу стулки. Перехід фурнітури в літній або зимовий режим здійснюється звичайними плоскогубцями. Повернувши цапфу на 90 градусів, ви перекладете фурнітуру в літній або зимовий режим.

Фурнітура МАСО має масу додаткових нюансів, таких як: втулки пригальмовування в петлях, спеціальні з'єднувальні пластини, ребра жорсткості на лицьовій шині і багато іншого.

Відрізнити фурнітуру MACO від підробки можна за такими ознаками:

 • знак MACO, вибитий на вузлових елементах віконної фурнітури;
 • п’ятизначний номер артикулу, вибитий на всіх елементах віконної фурнітури;
 • дата виготовлення (місяць, рік) вказана на всіх функціональних елементах фурнітури;
 • технологічне маркування розміру (номер і діапазон застосування) на всіх деталях, що залежать від розмірів фальца;
 • для виробництва всіх без винятку елементів оригінальної фурнітури використовується лита або пресована оцинкована сталь;
 • наявність вдавленого ребра жорсткості на зовнішній шині всіх елементів фурнітури, що стикуються сполучними пластинами;
 • наявністю блокіратора помилкового відкриття на всіх поворотно-відкидних механізмах фурнітури;
 • тактильно відчутне воскове покриття елементів фурнітури;
 • наявність системи зимового провітрювання.

Фурнітура SIEGENIA

Компанія SIEGENIA GRUPPE є одним з провідних виробників фурнітури в світі. Галузевий гігант світового масштабу з'явився з невеликого німецького підприємства понад 100 років тому. Сьогодні це високотехнологічна компанія з повною автоматизацією виробничих процесів і усталеними традиціями.

SIEGENIA TITAN AF - найбільш досконалий продукт провідного німецького виробника віконної фурнітури SIEGENIA. Виробляється тільки на спеціалізованих заводах Німеччини під найсуворішим контролем педантичних німецьких фахівців. Ретельний контроль якості продукції на відповідність німецьким стандартам гарантує якість фурнітури SIEGENIA.

Фурнітура TITAN AF - це збірний образ, який втілив в собі всі досягнення і напрацювання SIEGENIA - компанії зі світовим ім'ям. Всі вузли досконально опрацьовані і довершенні. Фурнітура TITAN AF є топовою фурнітурою в ряду запірних механізмів, що випускаються компанією SIEGENIA.

Особливості фурнітури SIEGENIA TITAN AF

 • Якісний німецький метал. Рухомі деталі механізму виготовляються з високоміцної сталі. А відповідні планки, які встановлюються на рамі вікна, є литими.
 • 50 000 механічних циклів. Система TITAN AF від SIEGENIA успішно пройшла випробування на 50 000 циклів відкривання, відкидання і закривання стулки вікна або двері.
 • Багатошарове унікальне покриття. Покриття Тitan Silber, забезпечує практично довічний захист від корозії.
 • Надійність механізмів. Надійність підтверджена незалежними випробуваннями, включаючи найбільш авторитетну сертифікацію QM 328.
 • Протизламні елементи. В системі TITAN AF використовується поєднання спеціальної протизламної пластини і цапфи (протизламна цапфа S- ES витримує навантаження на розрив до 1500 кг!).
 • Блокування помилкового відкриття. Металевий язичок, який не дозволяє стулці відкриватися одночасно в двох положеннях - поворотному і відкидному.
 • Унікальні роликові цапфи. Нові запірні відповідні пластини, нова конструкція каналів в кутових передачах - забезпечують неперевершену легкість замикання стулок.
 • Мікропровітрювання. Стулка відходить від рами на кілька міліметрів. При повороті ручки можна вибрати один з чотирьох режимів зимового провітрювання.
 • Мікроліфт. Забезпечує легкість відкривання вікна, піднімає стулку, тим самим захищаючи її від провисання. Провисання - одна основна проблема сучасних віконних систем, яка усувається шляхом виправлення геометрії стулки.
 • Взаємозамінність елементів механізму. Практично всі елементи фурнітури є універсальними - деталі лівої стулки можна встановити на праву стулку.

Продумана конструкція TITAN AF забезпечує легке і комфортне керування вікном протягом усього терміну експлуатації.

Фурнітура TITAN AF в деталях

Грибоподібна цапфа – унікальне  запатентоване рішення серії TITAN AF. Виготовлені з високоякісної сталі, запірні роликові кулачки забезпечують легке і плавне замикання стулки. Телескопічна цапфа точно позиціонується щодо запірної пластини, автоматично підлаштовуючи свою висоту під міжфальцвий зазор. Ця особливість дозволяє забезпечувати оптимальний притиск стулки в мінливих експлуатаційних умовах. Ролик кругового обертання, що має грибоподібну форму, дозволяє досягти високого класу безпеки.

Ножиці. Завдяки високоякісному полімерному повзунку ножиці мають велику несучу здатність при мінімальному зносі деталі. Відкривання, відкидання і закривання стають особливо легкими, так як стулка піднімається і гальмується дуже рано, щоб повільно і плавно входити в раму. Помилка в управлінні виключена! Гальмівна муфта забезпечує м'яке ковзання при переході стулки в похиле положення. Вбудований захист від закриття забезпечує точну фіксацію і гальмування при відкиданні стулки.

Нові запірні пластини. Комбінація високоміцного полімеру і сталі гарантує більш високу зносостійкість запірних пластин і м'якість ходу. Грибоподібні цапфи TITAN AF в комбінації зі спеціальними запірними пластинами забезпечують рівень безпеки RC1 (EN 1627- 1630). Підвищення класу безпеки до RC2 можливо шляхом заміни запірних пластин S-56 на відповідні планки безпеки S-RS без демонтажу фурнітури на встановлених вікнах.

Припідіймач стулки. Припідіймач стулки не тільки захищає стулку від провисання і забезпечує комфортне управління вікном, але і гарантує тривалу експлуатаційну надійність конструкції. Завдяки цьому механізму SIEGENIA має величезну перевагу перед будь-якими конкурентами. На відміну від аналогів може бути встановлений на штульпову конструкцію, арочні і трапецієподібні конструкції.

Штульповий привід. На відміну від аналогів, даний механізм має вбудований захист від злому через штульпову ручку. Крім того, продумана конструкція дозволяє легко і зручно керувати навіть широкими стулками з високим класом захисту.

Верхня петля ножиць. Петльова група TITAN AF з посиленим кріпленням міцно утримує стулку, а зносостійкі полімерні елементи в петлях забезпечують легкий і плавний поворот стулки, скільки б раз ця дія не повторювалося. Верхня петля сконструйована таким чином, що навіть при різкому вітрі вікно закривається плавно. Петля м'яко повертається на тригранному штифті і гальмується на кожній його грані.

Балконна защіпка. Використовується на балконних дверях для утримання дверей в закритому стані під час виходу на балкон. Балконна защіпка спрацьовує при притворі стулки балконних дверей. При повороті ручки в режим «відкинуте» балконна защіпка відключається.  

Петльова група. Петльова група TITAN AF володіє посиленим кріпленням і включає елементи з високоміцного полімеру, що гарантує зносостійкість. Всі шурупи приховані під петлями. Навісити стулку можна в будь-якому режимі відкривання вікна. Захищає від проникнення непроханих гостей через відкинуту стулку. Забезпечує плавний поворот стулки протягом усього терміну експлуатації. Використовується для маси стулок 100-130 кг.

Фурнітура TITAN AF забезпечує неперевершений комфорт користування віконними і дверними системами. Продукти компанії - це яскраве відображення того, як еволюціонував ринок вікон за останні десятиліття.

НАДІЙНО:

 • Всі елементи TITAN AF успішно пройшли серйозні випробування і тести відповідно до стандартів DIN, RAL, ISO і ГОСТ.
 • «Siegenia-Aubi» - єдиний виробник фурнітури, який пройшов сертифікацію за програмою QM328 і має право носити знак якості IFT.
 • Великий термін експлуатації TITAN AF не тільки гарантується виробником, а й відзначений Інститутом Віконної Техніки (м Розенхейм).
 • Вся фурнітура Siegenia-Aubi збирається виключно на власних заводах в Німеччині, де діють внутрішні, більш жорсткі стандарти якості.

БЕЗПЕЧНО: 

 • Продумана конструкція системи TITAN AF дозволяє домогтися високого класу безпеки (до класу WK2 і вище) вже в стандартній комплектації.
 • 7 точок замикання забезпечують максимально щільне прилягання стулки до рами в закритому положенні.
 • Продумані елементи TITAN AF блокують некоректне відкривання вікна і надійно тримають стулку у відкритому положенні навіть при сильному протязі.

ПРАКТИЧНО:

 • TITAN AF побудована за принципом технологічних модулів, що дозволяє за принципом «конструктора» зібрати оптимальне рішення з базових елементів для кожного конкретного випадку.
 • Фурнітура TITAN AF підходить як для «стандартних» пластикових вікон, так і для арочних і трапецієвидних конструкцій, а також для великих площ скління.
 • Продумана конструкція TITAN AF забезпечує легке і комфортне керування вікном протягом усього терміну експлуатації.

 

Віконна ручка - основний елемент функціонального управління вікном.

Компанія «САВ строй» пропонує нашим клієнтам високоякісні ручки концерну HOPPE, які не тільки за зовнішнім виглядом перевершують аналоги, але і за своїми експлуатаційними характеристиками.

HOPPE - це швейцарська сімейна компанія, яка вже більше 68 років займається виробництвом фурнітури для вікон і дверей. Це вироби з пластика і алюмінію, латуні і неіржавіючої сталі.

По-іншому, але краще, ніж у інших - девіз компанії.

Компанія HOPPE створює культуру побуту в дрібницях. Креативність і постійні інновації, засновані на багаторічному досвіді, дозволяють створювати вироби відомі у всьому світі своєю якістю і довгим терміном експлуатації.

Протизламні ручки HOPPE

Відрізняться бездоганною якістю, а також зручністю в роботі. Продукція торгової марки HOPPE прекрасно зарекомендувала свою міцність і надійність у виробників вікон і дверей по всій Європі.

Оригінальні ручки REHAU

Правильно підібрана ручка здатна захистити квартиру від несанкціонованого проникнення через вікно. Прагнення підвищити безпеку віконних систем для компанії REHAU послужило стимулом представити на ринку протизломну віконну ручку LINEA Design.

Віконна ручка REHAU LINEA Design укомплектована механізмом HOPPE Secustik®, який блокує ручку при спробі впливу на неї зовні через запірний механізм і перешкоджає спробам відкрити ручку ззовні приміщення.

Механізм SECUSTIK® - патент компанії HOPPE (Німеччина), світового лідера у виробництві аксесуарів для вікон і дверей.

Віконна ручка преміум-класу REHAU LINEA Design істотно підвищує функціональність і надійність вікна, а також має бездоганний ексклюзивний дизайн, що задовольняє найвибагливіші смаки споживачів.

Спеціальне зносостійке покриття запобігає ручки від подряпин і механічних впливів, завдяки чому віконні ручки REHAU прослужать тривалий час без заміни, навіть за умови активної експлуатації. Широка палітра кольорів: білий, коричневий, бронза, срібло, золото.

Як працює технологія Secustik®?

 

При повороті ручки підпружинені блокуючі циліндри (1) з певним кліком заходять в спеціальні пази в корпусі (2). Так виникає типове звукове клацання Secustic- клік.

При повороті блокуючі циліндри (1) переміщаються в напрямку від з'єднувального елемента (3) до наступних пазів (2), при цьому знову виникає типовий Secustic- клік.

При спробі вплинути на фурнітуру зовні блокуючі циліндри (1) потрапляють через другий з'єднувальний елемент (3) в пази в корпусі (2).

У такому положенні циліндри (1) ефективно перешкоджають повороту віконної ручки зовні. Ручка блокується, що попереджає спробу злому.

Наша компанія наполегливо рекомендує всім клієнтам в приватні будинки встановлювати віконні ручки REHAU.

РУЧКИ REHAU С ЗАМКОМ

Ручки REHAU з замками виробляє компанія HOPPE - світовий лідер віконних аксесуарів. Віконні ручки REHAU з вбудованим замком здатні запобігти самостійному відкриванню вікон дітьми. Відкрити стулку можна тільки скориставшись ключем.

Вбудований механізм Secustik®, замикається на ключ для виключення несанкціонованого відкривання, не дозволяє повернути ручку з ззовні, просвердливши профіль. Технологія Secustik розроблена таким чином, що при зміщенні фурнітури ззовні, розташований між ручкою і чотиригранним штифтом з'єднувальний елемент, надійно блокує вікно.

Сталева посилююча пластина під декоративною кришкою додатково захищає замок від злому. Ручки для вікон REHAU з замком можуть бути білими і коричневими.

Сучасне пластикове вікно - це складна інженерна система, спрямована на вирішення безлічі завдань, в тому числі на захист від злому. Ручка REHAU Linea Design є елементом цієї системи і виконує не тільки функцію відкривання і закривання, а й здатна захистити квартиру від несанкціонованого проникнення через вікно.

ОБЕРИ СВІЙ КОЛІР!

Ламінація вікон стрімко набирає популярність.Замовляючи металопластикові вікна чи двері з ламінуванням, не варто забувати про вибір кольору ручок і накладок на петлі. 

Колір ручки можна підібрати під колір ламінації вікна. Або навпаки підібрати колір ручки, який буде виділятися і стане вишуканим акцентом вашого вікна.

Золотиста ручка на вікнах з ламінацією під дерево, доповнить дизайн всього вікна - ідеальне рішення

Сьогодні виробники аксесуарів і фурнітури пропонують широку колірну палітру віконних ручок і петель для пластикових вікон. Яскраві відтінки відмінно пожвавлять інтер'єр і додадуть віконній конструкції унікальний і неповторний вигляд. Залежно від особистих переваг, дизайну вікна і інтер'єру приміщення можна встановити стильну ергономічну ручку білого, сріблястого, золотистого, хромованого, чорного або іншого кольору прямокутної або каплевидної форми.

Замовляючи вікна обов'язково потурбуйтеся про вибір кольору ручок і накладок на петлі, з якими ваше нове вікно стане бездоганним.

Ці та інші комплектуючі ви можете купити на нашому сайті, а також скористатися послугами професійних майстрів для їх установки. Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками.

Енергосберігаючий

Енергосберігаючий

Склопакет знижує тепловтрати через вікна, відображаючи тепло радіаторів назад в приміщення

Підвіконня

Підвіконня

Підвіконня покращують теплоізоляцію та оформлення вікон, представлені в широкій колірній палітрі.

Дитячі замки

Дитячі замки

Безпека перебування дітей біля вікна. Замок не дасть розкрити вікно і сприяє запобіганню нещасних випадків.

Москітна сітка

Москітна сітка

Міцна, але легка конструкція захистить приміщення від комах, пуху, пилу. Не заважає відкриттю і закриттю стулок.

Тонуючі плівки

Тонуючі плівки

Надійний спосіб захиститися від цікавих поглядів перехожих і палючого сонця.

ПРОТИЗЛАМНІ ВІКНА

ПРОТИЗЛАМНІ ВІКНА

Комплексний захист вашого будинку: посилена фурнітура, ручка з замком і ударостійкий склопакет.

Кольорові ручки

Кольорові ручки

Залежно від кольору профілю і дизайну інтер'єру пропонуємо віконні ручки різних кольорів.

Мультифункціональний

Мультифункціональний

Мультифункціональний склопакет захищає приміщення від перегріву влітку і тепловтрат взимку.

Викликати замірника
Отримати знижку
Замовити дзвінок

Ваша форма відправлена!

Спасибі за ваш запит. Ми обов'язково зв'яжемося з вами.