консультант

Розрахуємо вікна за 5 хвилин

Salamander bluEvolution

Salamander bluEvolution - нове покоління теплих вікон, створених з урахуванням передових німецьких технологій, орієнтованих на майбутнє. Система преміум-класу дозволяє забезпечити надійний захист від холоду і спеки, несанкціонованого проникнення, зберігаючи рівень надходження природного світла в приміщення. Оптимальне поєднання сучасного дизайну, зручностей та екологічності продукту (відсутність свинцю, використання стабілізаторів на основі кальцію-цинку) відкривають можливості для використання систем в дитячих установах і лікарнях. Ідеально підходить для установки в заміських котеджах або панорамного скління. Витрати на придбання та установку профілю окупаються протягом 3-5 років за рахунок значної економії на теплоносіях.

Пластикові вікна Salamander bluEvolution можна назвати самими теплими, тихими і енергоефективними серед вікон преміум класу.

Головна особливість даного профілю: він виробляється виключно на підприємстві Salamander Industrie Produkte GmbH в м Тюркхайм, в Баварії, Федеративна Республіка Німеччина і ніде більше.

Технічні характеристики Salamander bluEvolution:

 • Конструктивна глибина: 92 мм
 • Кількість камер: 6
 • Зовнішні стінки профілю від 3,0 мм
 • Коефіцієнт опору теплопередачі:  1,25 м2 ° С / Вт
 • Звукоізоляція:  до 47 ДБ
 • Зламобезпека: RC 2
 • Максимальна товщина склопакета: від 44 до 58 мм
 • Армування - замкнутий
 • Ущільнювач: чорний, сірий
 • Використання трьох контурів цільного ущільнювача, виконаного з високоякісного EPDM-каучуку, який характеризується високими показниками
 • Фактура пластика - полірований глянець
 • Поверхня: гладка, зручна в обслуговуванні

 

Візитна картка профілю Salamander - це нескінченно білий колір з ідеально гладкою глянцевою поверхнею. Профіль дійсно не жовтіє і не вигорає від ультрафіолету протягом багатьох років експлуатації.

 

Замовити і купити якісні, надійні і довговічні металопластикові вікна, двері, балкони, лоджії, французьке скління, балкони під ключ, офісні перегородки, розсувні системи, різноманітність комплектуючих і аксесуарів. Дізнатися ціни на пластикові вікна, отримати предметну консультацію ви можете прямо зараз. Заповніть форму на сайті, зв'яжіться з нашими представниками по телефону або замовляйте зворотний дзвінок.

ЯК ВІДРІЗНИТИ ОРИГІНАЛЬНИЙ ПРОФИЛЬ SALAMANDER?

Кожна профільна система Salamander має на поверхні маркування з інтервалом в 50 см. Обов'язково вказується дата виготовлення, серійний номер виробничої партії, унікальний шрифт бренду Salamander.

250.220 - код профілю рами А-клас, Німеччина

251.020 - код профілю стулки А-клас, Німеччина

250.221 - код профілю рами В-клас, Німеччина і РБ

251.021 - код профілю стулки В-клас, Німеччина і РБ

Якщо маркування нанесено з зовнішньої сторони рами латиницею - профіль виготовлений в Німеччині, з цифрового позначення визначаємо клас А або B (див.вище).

Якщо маркування розташовується з внутрішнього боку профілю рами (може бути в пазу штапіка) і на кирилиці, то профіль зроблений на заводі в РБ.

Як це виглядає в реальності, дивіться на наведених нижче фото.

Маркування Salamander Streamline А-клас Німеччина

Маркування Salamander Streamline В-клас Німеччина

Маркування Salamander Streamline В-клас РБ

Будьте обережні і уважні!

Викликати замірника
Отримати знижку
Замовити дзвінок

Ваша форма відправлена!

Спасибі за ваш запит. Ми обов'язково зв'яжемося з вами.