Винос балкона - це розширення простору!

Винос балкона або лоджії – практичне рішення

Балкон з виносом - це збільшення корисної площі приміщення за рахунок установки віконної рами за межами балкона. Ширина виносу залежить від побажань клієнта і коливається від 10 до 50 см.

Збільшивши корисну площу на балконі, ви можете організувати затишну зону для відпочинку, домашній кабінет або оранжерею. Виносні балкони більш місткі, можна розташувати шафи, стелажі і полиці для зберігання сезонних речей, інструментів, консервації.

 

Як проводиться скління з виносом?

 1. Виїзд фахівця, для оцінки надійності металевої огорожі і плити балкона.
 2. Демонтаж старого балкона: не можна побудувати щось нове на місці старого.
 3. Зварювальні роботи. Винос балкона або лоджії передбачає створення міцної каркасної системи з профільної труби 40*40 з товщиною металу 3 мм. Каркас виступає назовні за межі перил і кріпиться на існуючій огорожі і зовнішній стіні будівлі. Залежно від побажання клієнта і стану балкона, каркас монтується в передню, в бічні сторони або по периметру.
 4. Монтаж даху. Балкон з виносом в будь-якому варіанті збільшує старий контур. Знадобиться монтаж нового даху або установка козирків і їх повна герметизація.
 5. Зовнішнє оздоблення балкона. Як правило, обшивка виносу виконується сайдингом, який надає балкону привабливий вигляд і захищає металевий каркас від опадів і корозії.
 6. Утеплення балкона і герметизація швів.
 7. Установка металопластикових конструкцій.
 8. Монтаж підлоги і внутрішнє оздоблення.

 

ВИДИ БАЛКОНІВ З ВИНОСОМ

Винос по підвіконню

Винос по підвіконню від підлоги

Розширення по підлозі

Розширення балкона по парапету (шляхом винесення підвіконня). На рівні підвіконня кріпиться каркас, на який встановлюють віконні конструкції. Візуально площа балкона або лоджії значно збільшується, а площа підлоги при цьому залишається без змін. Такого роду винос дозволяє встановити підвіконня шириною до 50 см.

Розширення балконної несучої плиті (по підлозі). Збільшення простору за рахунок нарощування бетонної плити - це трудомісткий, складний і відповідальний процес. Балконна плита обварюється металевим каркасом збільшеного розміру. Замість старого встановлюється новий парапет - надійний і практичний, здатний витримати вагу скління. Отримана конструкція надійно фіксується безпосередньо в стіну будинку. За рахунок збільшення балконної плити істотно збільшується площа балкона або лоджії.

У випадку винесення балкона по підлозі, рекомендуємо замовити французьке скління. Вікна в підлогу допоможуть розширити огляд з лоджії, скоротити вагу всієї виносної конструкції, заощадити на перилах, зовнішньої і внутрішньої обробки.

Переваги балкона з виносом

 • можливість установки великого підвіконня;
 • збільшення корисної площі;
 • поліпшення зовнішнього вигляду зовні і всередині;
 • більше світла - за рахунок збільшення загальної площі;
 • надійний каркас додатково зміцнить балкон;
 • доступно і для балконів, і для лоджій;
 • надійне і довговічне рішення.

При виборі профілю, необхідно враховувати вагу готової конструкції, стан парапету і балконної плити. Тепле скління балкона з виносом, з обробкою і утепленням - можна реалізувати тільки, якщо балконна плита розрахована на високе навантаження.

У порівнянні з пластиковими, вікна з алюмінію є більш легкими, коштують дешевше, але звуко- і теплоізоляційні показники у них значно нижче. Перед початком робіт по склінню необхідно провести ретельний огляд і оцінку стану парапету з балкону плитою. При виявленні найменших дефектів - відколів, тріщин, деформації, необхідно виконання робіт по зміцненню парапету з балкону плитою (зварювання, кладка піноблоків і т.д.).

ВИНОС БАЛКОНА ЗГІДНО УКРАЇНСЬКИХ ЗАКОНІВ

Зміни в конфігурації житла вважаються переплануванням і повинні виконуватися відповідно до норм українського законодавства. Фактично маніпуляції з балконами або лоджіями також вважаються змінами. Згідно із законодавством, збільшення розміру менш ніж на 30 см переплануванням не рахується і відповідні дозвільні документи не потрібні.

Переплануванням вважається винос балкона більш ніж на 30 см, відповідно його необхідно оформляти офіційно. Розширення балкона потрібно узгоджувати з різними організаціями, а також з сусідами. При незаконному переплануванні нерухомість не можна продати, передати у спадок і т.д.

Дозвільні документи на розширення балкона:

 1. Письмова згода від сусідів.
 2. Письмове схвалення в ЖЕКу або керуючої організації.
 3. Дозвіл від департаменту архітектури на підготовку проектної документації, пов'язану з переплануванням.
 4. Узгодження проекту в місцевому управлінні архітектури, а також інших органах - службі газу, пожежних органах.
 5. Отримання ордера на виконання будівельних робіт (можна отримати тільки при позитивних рішеннях від попередніх інстанцій).
 6. Здійснення перепланування.

ЦІНА БАЛКОНА З ВИНОСОМ

На вартість балкона з виносом впливають: тип виносу (по підвіконню або по підлозі), стан балконної плити, габарити і форма балкона, тип скління, вибір комплектуючих, необхідність утеплення та оздоблення. Точну вартість робіт можна прорахувати після того, як технолог вивчить ваш об'єкт.

Балкон з виносом від «САВ строй» – надійно, тихо і герметично!

 • Оперативне виконання вимірів і інших підготовчих операцій.
 • Точне виконання розрахунків.
 • Укладення договору із зазначенням переліку робіт, витратних матеріалів.
 • Розумні ціни.
 • Дотримання часового графіка і інших зобов'язань.
 • Письмові гарантії.
 • Надання офіційних сертифікатів.
 • Комплексне виконання замовлень будь-якого рівня складності.

 

Компанія «САВ строй» виконає роботи по розширенню вашого балкона в Києві і Київській області, ретельно продумавши надійність конструкції, з розумною економією і під ключ.

Замовити комплекс будівельно-оздоблювальних робіт з благоустрою балкона, пов'язаних з склінням, утепленням, внутрішнім та зовнішнім оздобленням. Підібрати оптимальний варіант з точки зору ціни, мінімізації втрат тепла, захисту від шуму вам допоможуть співробітники нашої компанії. Замовити і купити скління балкона або лоджії недорого з установкою та доставкою по Києву та Київській області. Дізнатися ціни на балкони і лоджії під ключ, отримати предметну консультацію ви можете прямо зараз. Заповніть форму на сайті, зв'яжіться з нашими представниками по телефону або замовляйте зворотний дзвінок.

 

ДОДАТКОВІ ОЗДОБЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ

ЗОВНІШНЯ ОБШИВКА

Обшивка парапету з боку вулиці захистить парапет і монтажний шов від опадів, додасть балкону естетичний вигляд . Для зовнішньої обробки ми використовуємо сайдинг і гофролист.

УТЕПЛЕННЯ

Виконується одно-, дво- або тришарове утеплення з використанням пенофолу, пінопласту і піноплексу. Утеплення покращить теплоізоляційні і  шумоізоляційні характеристики.

ВНУТРІШНЯ ОБШИВКА

Для стін ми пропонуємо матеріали, що витримують перепади температур і вологість: пластикові панелі, вагонку дерев'яну або пвх, вологостійкий гіпсокартон.

МОНТАЖ ДАХУ

Дахи і козирки проектуються і виготовляються за індивідуальним розрахунком. Грамотно спроектована і встановлена ​​конструкція захистить від опадів, вітру і сміття.

 

Викликати замірника
Отримати знижку
Замовити дзвінок

Ваша форма відправлена!

Спасибі за ваш запит. Ми обов'язково зв'яжемося з вами.