Werzalit

WERZALIT - Підвіконня ПРЕМІУМ КЛАСУ

WERZALIT - зразок вишуканості, практичності і довговічності; органічно поєднує деревний матеріал і характеристики пластикових підвіконь.

Виробляється WERZALIT за ексклюзивною запатентованою технологією тільки в Німеччині, з властивою німцям точністю і скрупульозністю вже більше 50 років і не має аналогів.

Підвіконня виробляються методом пресування подрібненої деревної стружки (бук і хвоя) 80% з натуральними полімерними смолами 20%. В результаті виходить монолітний матеріал високої щільності, що не піддається впливу вологи і коливань температур. Багатошарове (до 6-и шарів) покриття поверхні запресовується в підвіконну плиту під тиском і при високій температурі. Верхній шар не клеїться до основної частини підвіконня, а зрощується з ним. В результаті споживач отримує єдине ціле полотно, а не складовий клеєний продукт.         

Стильний декор WERZALIT легко доповнить ваш інтер'єр.


білосніжний матовий


бук


доломіт


білий


венге


золотий дуб


білий мармур


кварц


клен


меранти


крем


металік


пунтінела


світло-жовтий


світло-сірий


світлий дуб


світлий мармур


темно сірий

Що таке верзаліт? Верзаліт - це винахід, придуманий німецькими технологами. Виготовляють верзаліт, додаючи в деревну тирсу особливі гранули пластика. Отриману субстанцію перемішують і закладають в матрицю, де її пресують під високим тиском і під впливом високої температури. Вплив високої температури плавить пластик, він перетворюється в однорідну спечену масу. На отриману заготовку накочують декоративний пластик товщиною близько одного міліметра. В результаті отримуємо пластик стійкий до пошкоджень, він не стирається і не буде відшаровуватися від основи. Використовують верзаліт у виготовленні стільниць для кафе, барів, ресторанів. З нього ж роблять і підвіконня.

ПЕРЕВАГИ ПІДВІКОННЯ WERZALIT

  • Екологічно чистий продукт. Використання екологічно чистих матеріалів - абсолютно повна безпека для здоров'я.
  • Підвищена водостійкість. Зовсім не бояться вогкості і вологи.
  • Термостійкість. Короткочасний вплив високих температур до 180 ˚С не тягне за собою ніяких наслідків. Жаростійкість до + 90С, морозостійкість до-50С.
  • Стійкість до впливу ультрафіолету, висока опірність кліматичним змінам.
  • Стійкість до впливу хімічного середовища, в тому числі мийних засобів.
  • Стійкість до механічних пошкоджень і дуже висока міцність. Надміцний захисний шар оберігає поверхню підвіконня від різних подряпин, відколів, плям і т.п.
  • Гарантія становить 25 років! Виробник впевнений в якості свого матеріалу.
  • Догляд. Зовсім не потребують особливого догляду.

Підвіконня Werzalit екологічні і не вимагають особливого догляду. Купуючи підвіконня преміум-класу, ви купуєте якість, надійність і естетичний зовнішній вигляд. Приємні на дотик вироби відмінно поєднуються з пластиковими вікнами.

WERZALIT - це гарантія високої якості.                                                  Купити підвіконня WERZALIT - це вигідне рішення на довгі роки!

Результат впровадження інноваційних рішень і використання виключно якісних матеріалів від торгової марки WERZALIT - це пластикові підвіконня з глянцевим акриловим покриттям, які відповідають всім вимогам сучасного споживача.

Замовляючи металопластикові вікна, не забувайте подбати про вибір підвіконь, з якими ваші нові вікна стануть бездоганними. Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками.

Підібрати оптимальний варіант вам допоможуть співробітники нашої компанії. Замовити і купити скління і підвіконня з установкою та доставкою по Києву та Київській області. Дізнатися ціни на скління і підвіконня під ключ, отримати предметну консультацію ви можете прямо зараз. Заповніть форму на сайті, зв'яжіться з нашими представниками по телефону або замовляйте зворотний дзвінок.

 

Викликати замірника
Отримати знижку
Замовити дзвінок

Ваша форма відправлена!

Спасибі за ваш запит. Ми обов'язково зв'яжемося з вами.