Openteck

Підвіконня OPEN TECK - ХОРОША ЯКІСТЬ ДОСТУПНА ВСІМ!

Компанія OPEN TECK ™ - понад 14 років найбільший в Україні виробник підвіконь, які користуються величезною популярністю серед віконних організацій.

Головною перевагою OPEN TECK є ціна - це недорогі підвіконня на українському ринку. Доступні підвіконня OPEN TECK популярні серед власників будинків і квартир. Продукцію OPEN TECK можна зустріти практично в кожному будинку і квартирі, так як співвідношення ціни і якості робить її доступною для жителів країни.

OPEN TECK відповідають всім європейським нормам і стандартам якості. Жорсткість ребр і поверхні підвіконня забезпечують зносостійкість і стійкість до механічних впливів. Простота в експлуатації і догляді, не вимагають фарбування, шпатлювання, підклеювання і реставрації - всі ці якості зумовили широке їх використання.

Сучасні, екологічно чисті, зносостійкі ламінуючі плівки мають приємний зовнішній вигляд: імітація мармуру, структури дерева з фактурною поверхнею.


білий


золотий дуб


мармур


махагон

ПЕРЕВАГИ ПІДВІКОННЯ OPEN TECK

  • Висока стійкість до зношування та механічних пошкоджень.
  • Висока термостійкість.
  • Вологостійкість.
  • Теплоізоляційні властивості.
  • Стійкість до УФ-випромінювання.
  • Презентабельний зовнішній вигляд.
  • Легкість в експлуатації та догляді.
  • Широка колірна гамма.
  • Довговічність.

Співвідношення високої якості з доступною ціною робить підвіконня OPEN TECK лідером в своєму сегменті товарів. Український продукт OPEN TECK відповідає основним європейським стандартам і нормам.

Результат впровадження інноваційних рішень і використання якісних матеріалів від торгової марки OPEN TECK    - це пластикові підвіконня які користуються величезною популярністю серед віконних та будівельних організацій.

Замовляючи металопластикові вікна, не забувайте подбати про вибір підвіконь, з якими ваші нові вікна стануть бездоганними. Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками.

Підібрати оптимальний варіант вам допоможуть співробітники нашої компанії. Замовити і купити скління і підвіконня з установкою та доставкою по Києву та Київській області. Дізнатися ціни на скління і підвіконня під ключ, отримати предметну консультацію ви можете прямо зараз. Заповніть форму на сайті, зв'яжіться з нашими представниками по телефону або замовляйте зворотний дзвінок.

.

Викликати замірника
Отримати знижку
Замовити дзвінок

Ваша форма відправлена!

Спасибі за ваш запит. Ми обов'язково зв'яжемося з вами.