Холодне скління

Холодне скління - ідеальний варіант для недорого, але якісного облаштування балкона або лоджії. Як скління застосовується пластиковий або алюмінієвий розсувний профіль. Холодне скління забезпечує надійний захист від вітру, пилу, дощу, вуличного шуму і інших негативних чинників, але не від морозів. Різниця температур на вулиці і балконі буде в 3-5 градусів.

Завдяки невеликій вазі алюмінієвих профілів, вікна можна встановлювати без додаткових робіт по посиленню балконної плити. Холодне скління є найкращим варіантом для виносних балконів в старих будинках. Конструкції можуть бути виконані в поворотному і розсувному варіантах відкривання. Найчастіше замовляють другий варіант, так як він економить балконний простір. Термін служби конструкцій становить 80 років. Алюмінієві конструкції стійкі до температурних перепадів, не піддаються деформації і корозії.

Холодне скління використовується, щоб отримати компактний, елегантний, а головне недорогий і функціональний варіант скління балкона або лоджії. Влітку на балконі можна облаштувати комфортну зону для відпочинку, робочий кабінет, обладнати домашній тренажерний зал, невеликий сад. У холодну пору року простір лоджії використовується в якості комори.

ПЕРЕВАГИ ХОЛОДНОГО СКЛІННЯ

Легка вага конструкцій

Невелика вага віконних блоків дозволяє встановлювати ці конструкції на балконах в будинках старої споруди, а також використовувати їх при монтажі з виносом.

Будь-який парапет

Для алюмінієвих вікон не потрібно зміцнення і кладка парапету з цегли або піноблоків, вони можуть встановлюватися на будь-який вид парапету, в тому числі металевий.

Тепмін служби 50 років

Алюмінієві профілі відрізняються міцністю, надійністю, вони не деформуються від перепадів температур, захищені від утворення іржі і корозії.

Экономія місця

Для відкривання розсувних стулок не потрібно додаткового простору, вони не створюють обмежень в розстановці меблів, предметів інтер'єру.

Стулки на вибір

В одній віконній конструкції можливо поєднання розсувних та поворотних стулок, що особливо актуально для вузьких на торцях балконів.

Захист від опадів

Герметичність алюмінієвих конструкцій забезпечує фетровий ущільнювач, який не пропускає пил і вологу, захищає від протягу.

Більше світла

Вузькі рами незначно перекривають отвір, завдяки чому на балкон і в прилеглу кімнату потрапляє більше природного освітлення.

Низька вартість

Установка холодних алюмінієвих віконних рам обходиться замовникові значно дешевше теплих пластикових вікон.

Недоліки холодного скління

  • Низька теплоізоляція - не підходить для житлових кімнат.
  • Промерзання вікон взимку, утворення конденсату навесні і восени.
  • Низька звукоізоляція - алюміній не рятує від вуличного шуму.
  • Обледеніння взимку - стулки можуть примерзнути і не відкриватися.

 

ЦІНИ НА ХОЛОДНЕ СКЛІННЯ БАЛКОНІВ И ЛОДЖІЙ

Холодне скління - найбільш бюджетний варіант обробки балкона або лоджії. Холодне скління значно дешевше теплого, виглядає стильно і сучасно, при цьому будучи практичним і надійним захистом приміщення від зовнішніх впливів.

Ціна на холодне скління буде відрізнятися в залежності від площі виконуваних робіт на об'єкті. Також враховується необхідність демонтажу старих вікон і проведення інших підготовчих робіт.

 

Компанія «САВ строй» пропонує повний комплекс послуг з доставки та встановлення віконних конструкцій для теплого скління в Києві та Київській області. Наші фахівці проводять роботи будь-якого рівня складності. При склінні пластиковими вікнами 80% успіху залежить від грамотного монтажу. Компанія «САВ строй» - це високопрофесійні співробітники, сучасні технології, тільки високоякісні сертифіковані матеріали. Балкони - наша професія. Ми гарантуємо якість нашої роботи.

Замовити комплекс будівельно-оздоблювальних робіт з благоустрою балкону, пов'язаних з склінням, утепленням, внутрішнім та зовнішнім оздобленням. Підібрати оптимальний варіант з точки зору ціни, мінімізації втрат тепла, захисту від шуму вам допоможуть співробітники нашої компанії. Замовити і купити скління балкона або лоджії недорого з установкою та доставкою по Києву та Київській області. Дізнатися ціни на балкони і лоджії під ключ, отримати предметну консультацію ви можете прямо зараз. Заповніть форму на сайті, зв'яжіться з нашими представниками по телефону або замовляйте зворотний дзвінок.

Викликати замірника
Отримати знижку
Замовити дзвінок

Ваша форма відправлена!

Спасибі за ваш запит. Ми обов'язково зв'яжемося з вами.